Блог-UA

Quant-14 – тестування на коротке замикання (відео від клієнта)

Серед покупців продукції Quant часто трапляються ентузіасти, які враховуючи власний досвід беруться підключати технічно складний прилад, проте без належної на те кваліфікації.

Автор відео Василь ділиться історією, про те, що в нього трапилось коротке замикання через некоректне підключення автомата (підключення відбувалось при увімкненому стабілізаторі напруги). Пошкоджений стабілізатор сервіс Quant максимально швидко замінив, при цьому клієнт вирішив перевірити як спрацює новий прилад при короткому замиканні і у відео це демонструє.

Увага! В жодному разі не намагайтесь повторити дії, які побачите у цьому відео. Клієнт використовує небезпечний метод тестування приладу без відповідного обладнання та механізмів захисту. На щастя ніхто після експерименту не постраждав!

Важливо! Стабілізатор напруги – це прилад, який захищає ваші побутову техніку та інше обладнання від неякісного електроживлення, тому природно, що він також може виходити з ладу. Покупці продукції Quant захищені офіційною гарантією від виробника, відповідно при несправності приладу – завжди звертайтесь в офіційний сервісний центр Quant.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *