Додаткова гарантія + бонус за відеовідгук про продукцію Quant

Як отримати додаткову гарантію на продукцію Quant?

Додаткова гарантія – це гарантія, яку Ви отримаєте після реєстрації серійного номера стабілізатора напруги Quant (вказаний на етикетці на боковій панелі S/N: A0.0.0000.00). Основна (5 років) та додаткова гарантія (до 5 років) – сумуються!

Ми пропонуємо Вам поділитися інформацією про стабілізатор напруги та особистий досвід від його використання, що буде для нас дуже важливо з точки зору забезпечення кращої якості технічного обслуговування саме Вашого апарату і збільшення довговічності експлуатації нашої продукції в цілому!

Для успішної реєстрації додаткової гарантії пропонуємо переглянути відеоінструкцію на цій сторінці.

При оформленні додаткової гарантії просимо звернути увагу на відеовідгук, який дозволить Вам отримати +2 роки додаткової гарантії. Відгук повинен відповідати певній послідовності, щоб користувачі краще оцінили Ваш досвід користування приладом.

Пропонуємо у відеовідгуку дати відповідь на наступні питання: як вас звати та де мешкаєте (область, район, місто / село / смт), яка ситуація з електромережею (підвищена / занижена чи стрибає напруга), чи є в квартирі/будинку проблеми з роботою побутової техніки, які саме, хто порекомендував придбати стабілізатор напруги, чому зупинились на інверторному стабілізаторі напруги Quant, хто виконував монтаж стабілізатора напруги, що відбулось після встановлення стабілізатора напруги Quant, які позитивні / негативні сторони від роботи стабілізатора напруги Quant, які маєте побажання до інженерів / розробників стабілізатора напруги Quant?

Ознайомитись з відеовідгуками інших користувачів можна за посиланням – ВІДГУКИ

У випадку, якщо Ви втратили “Інструкцію користувача” в якій був гарантійний талон – не хвилюйтесь! Зареєструйте серійний номер свого стабілізатора та отримайте не лише “Додаткову гарантію”, але й електронну гарантійну книжку, яка буде зберігатись в нашій базі даних!

Забули пароль? Будь ласка, введіть ваш логін або e-mail адресу. Ви отримаєте електронний лист з посиланням для створення нового паролю.