Відгук про стабілізатор напруги Quant-7 від власника

Побудували будинок у 2015 році та згодом стало питання про стабілізацію напруги, особливо в холодний період року, оскільки спостерігали просідання напруги. Пошук приладів в інтернеті, оцінка характеристик та відгуків реальних покупців підтвердила доцільність вибору інверторного стабілізатора напруги Quant. В моєму випадку це три стабілізатори, так як маю трифазну мережу. Рівень захисту вже відчув, стабілізатори захистили моє обладнання від короткого замикання.

Відгук про стабілізатор напруги Quant-11 від Юрія

Мене звуть Юрій, мешкаю у приватному будинку міста Харків. Напруга у нас постійно стрибає з 180 до 230 В. У нас вже стояв стабілізатор майже 15 років і я вирішив змінити його на новий більш сучасніший. Пошуком нового стабілізатора займалась дружина, вона знайшла сайт в інтернеті Quant.ua і по відгукам вирішили купити стабілізатор Quant-11. Стабілізатор дуже компактний і безшумний. Роботою стабілізатора дуже задоволений.

Відгук про стабілізатор напруги Quant-9  від Дуденко Люби

Ми мешкаємо в Тернополі, в будинку були постійні перепади напруги, але після встановлення стабілізатора напруги Quant-9 проблем зовсім немає. Стабілізатор повністю виправдав себе, ми може спокійно займатись домашніми справами і не переживати, що побутова техніка не працюватиме чи згорить. Відеовідгук вирішила зняти, щоб він допоміг людям вирішити таку ж проблему з нестабільною напругою, яка була у нашій сім’ї.

Відгук про стабілізатор напруги Quant-9 | Автозаправка VIK, Іван Небесний

Іван – головний енергетик на заправці у м. Тернопіль. На заправці планували встановлювати стабілізатор симісторного типу, але обрали інверторний стабілізатор Quant-9 з плавним регулюванням напруги та широким діапазоном стабілізації. Стабілізатор зараз під навантаженням 4,5 кВт і чудово справляється зі стабілізацією напруги для підключених приладів.

Відгук про стабілізатор напруги Quant-5,5 | Компанія IKS, Іван Качківський

Ми компанія IKS, яка займається технічним обслуговуванням спортивних подій і використовуємо спеціальне обладнання для фіксації та хронометражу змагань. Хочемо розповісти як під час змагань стабілізатор Quant-5.5 допоміг вирішити проблему зі збоєм камери фотофінішу. Виявилось, що на стадіоні нестабільна напруга, а оскільки змагання постійно проходять на різних спортивних майданчиках, то ми не можемо змінювати конфігурацію електрообладнання. Ми використали Quant-5.5 як мобільний переносний стабілізатор (габарити і вага у порівнянні з трансформаторними стабілізаторами це дозволяють зробити). Зараз стабілізатор використовуємо у наметовому містечку на Чемпіонаті України зі спортивної ходьби, а обладнання відеофіксації працює стабільно.

Відгук про стабілізатор напруги Quant-14 від Буковської Вікторії

Вікторія з Чорногородки шукала стабілізатор для помешкання. В селищі проблеми з напругою, яка коливається, тому побутові прилади в будинку за рахунок перепадів могли вийти з ладу. Спочатку ми купили стабілізатор Квант на 11 кВт, але оскільки придбали для помешкання інше обладнання, то цієї потужності нам було недостатньо. Завдяки послузі обміну Quant на потужнішу модель в нас тепер Quant-14, а обладнання під надійним захистом.

Відгук про стабілізатор напруги Quant-9 від Дмитра та Тимофія Дяченків

Хочемо поділитись досвідом про експлуатацію стабілізатора Quant-9. У нашому районі вже було кілька прикрих випадків, коли через скачки напруги горіла техніка. А в нас під час прибирання згорів порохотяг, при цьому у нас було встановлено два сервопривідні стабілізатори напруги. Були змушені придбати зовсім інший стабілізатор, тому зупинили свій вибір на Quant-9, який використовує інверторну технологію, яка здатна вчасно відреагувати на перепади напруги. Квант працює набагато тихше, не миготить світло і не відволікає нас при роботі.

Відгук про стабілізатор напруги Quant-11 від Буйновського Андрія

Стикнувся з побутовими проблемами (не міг прийняти душ, приготувати вечерю, перебої з інтернетом, відсутнє телебачення) через сильні просадки напруги в будинку. Така проблема найчастіше виникала між 6 та 11 годиною вечора. Так постійно тривати не могло – вирішив купити стабілізатор напруги. За порадою сусіда обрав модель Quant-11, яка також була у нього і вирішила повністю проблеми з аналогічною низькою напругою. Зараз при вхідній напрузі 180 В в мене стабільно 230В (налаштував в меню) і таким результатом я дуже задоволений.

Відгук про стабілізатор напруги Quant-11 від Хоменко Олександра

Вирішив дати відгук про роботу стабілізатора напруги Quant, оскільки люди повинні знати що є добрим, а що поганим. Ми встановили його в кооперативі “Дружба” і стабілізатор виправдав себе. Ми мали періоди з неякісною електроенергією, друзі порекомендували купити стабілізатор, син провів аналіз товарних пропозицій і ми обрали Quant. Напруга у нас низька (183 В), а вихідну напругу налаштували на 230 В. Тепер все стабілізовано, адже його технічні характеристики найкращі.

Відгук про стабілізатор напруги Quant-11 від Макаліша Владислава

Ми знаходимось в Києві, у ЖК “Комфорт Таун”. Перед придбанням стабілізатора напруги намагались вирішити проблему скачків напруги в електромережі. До купівлі я використовував реле напруги, яке періодично спрацьовувало, що викликало незручності і негативно впливало на комфорт. Стабілізатор Quant обрав на основі рекомендації професійного електрика, який використовує їх в своїй роботі. Зараз моя побутова техніка працює постійно, без перерв. Ще одним аргументом на користь стабілізатора є наявність в квартирі аудіосистеми, яка чутлива до якісного електроживлення. Вважаю Квант надійним стабілізатором і схиляюсь до думки, що на таких приладах не варто економити, оскільки це наша безпека і комфорт.

Відгук про стабілізатор напруги Quant-11 від Тищенко Олександра

Протягом 14 років, за які ми мешкаємо в будинку спостерігаємо нестабільну напругу в мережі – 140-160В, тому за рекомендацією знайомого електрика вирішили придбати інверторний стабілізатор напруги Quant-11, який мені привезли та безкоштовно встановили. Проблеми з напругою вирішились, особливо радує робота глибинного насосу на 2 КВт, який тепер забезпечує водою наш будинок, крім того наша сім’я вже може вільно користуватись усіма побутовами приладами, а не чекати поки завершить роботу один з них.

Відгук про стабілізатор напруги Quant-33 від Романюка Віталія

Придбав приватний будинок у селі, стикнулись з проблемою нестабільної напруги, зафіксовували інтервал перепаду від 110 до 280в. Відмовлявся працювати тепловий насос, який чутливий до таких перепадів напруги. Вирішили прибрати три стабілізатори Quant по 11 КВт, що трохи більше від моїх потреб, проте з врахуванням просадки напруги вибір потужності вдалий. Тепер в мене кожна лінія стабілізована, на виході завжди стабільна напруга 220В, електролампочки не мерехтять, холодильник не видає дивних звуків і ми здоволені покупкою.

Відгук про стабілізатор напруги Quant-14 від Єрмолаєва Вадима

Придбав інверторний стабілізатор напруги Quant-14, який змонтований в приватному будинку в м. Хмельницький. Додатково маю сонячну електростанцію на 30 кВт, яка працює за “зеленим тарифом”. В будинку висока напруга – понад 250В. Quant-14 витримує високі пускові струми, що важливо для мене, так як маю кілька насосів та глибоку свердловину, а найголовніше – забезпечує безварійну роботу обладнання у всьому будинку.

Відгук про стабілізатор напруги Quant-11 від Клапоущака Ростислава

Проживаю в селі Бірки і в нас часто спостерігаються великі коливання напруги. Зафіксовані значення – 120В та 300В, тому купівля стабілізатора була необхідною. Після довгих пошуків інформації та порад друзів зупинив свій вибір на українському інверторному стабілізаторі Quant на 11 КВт. Я повністю задоволений його роботою, особливо радий, що мої побоювання стосовно безпечної роботи котла нарешті припинились, адже раніше при вказаних перепадах котел відключався, а тепер працює стабільно і я забезпечений теплом та підігрівом води. Крім того справно працює техніка (спостерігалося раніше гудіння холодильників) та перестали мерехкотіти лампочки.

Відгук про стабілізатор напруги Quant-5,5 від Рудковського Олега

В своємо будинку зіткнулись з проблемами розбалансування електричної мережі, відсутність відповідної напруги, великі інтервали її перепаду (від 140 до 270 В) , що негативно впливало на побутову техніку. Згорів телевізор та пральна машина, змушений був ремонтувати холодильник. Обрали безшумний інверторний стабілізатор напруги Quant-5,5. Переконаний, що сьогодні кожен повинен мати такий прилад, оскільки наша електромережа, особливо в сільській місцевості, дуже нестабільна і не відповідає вимогам сьогодення. Спект дії інверторного стабілізатора Quant-5,5 дуже широкий – відфільтровує негативні утворення в мережі, стабілізує напругу у широкому діапазоні, його тип стабілізації дуже миттєвий, отже прилади не відчувають дискомфорту від нестабільного електроживлення.

Відгук про стабілізатор напруги Quant-14 від Кардаша Владислава

В своємо будинку зіткнулись з наступною проблемою – в нічний час напруга падала до 160 В. При такій напрузі не працювала мікрохвильова піч та підсвідка в акваріумі, більшість приладів в будинку не працювали належним чином. Підсумувавши всі переваги і недоліки наявних стабілізаторів на ринку вирішили придбати стабілізатор напруги. Обрали безшумний інверторний стабілізатор напруги Quant-14. Тепер вся техніка і обладнання для акваріума працює належним чином. Я тепер впевнений, що нестабільна напруга не позначиться на життєдіяльності мешканців моїх акваріумів.

Відгук про стабілізатор напруги Quant-11 від Колот Олександра

Ми знаходимось у Київській області на території садового кооперативу “Озерний”. При проектуванні будинку планувалось поставити три стабілізатори напруги на кожну фазу. Спочатку було встановлено стабілізатори Стандарт, проте вони себе не виправдали через вузький діапазон стабілізації напруги. Фахова консультація спеціалістів, широкий діапазон роботи, точність стабілізації та набір захисних механізмів, безкоштовна доставка та монтаж зумовили вибір сучасного та потужного стабілізатора інверторного типу Quant на 11 КВт. Зараз я використовую його з механічним перемикачем фаз і протягом тривалого часу спостерігаю за його безшумною роботою та стабільною напругою на виході.

Відгук про стабілізатор напруги Quant-7 від Наталі з м. Золочів

Займаємось виробництвом пельменів і вареників. Обладнання для виробництва не працювало через низьку напругу в мережі, зокрема блок живлення, який контролює роботу модулів формування тіста, подачу самого тіста і фаршу не працював належним чином. Релейний стабілізатор не вирішив проблему. Інверторний стабілізатор Quant-7 повністю відповідає нашим очікуванням – ми можемо задовільняти потреби наших покупців в смачних пельменях і варениках.

Відгук про стабілізатор напруги Quant-7 від Галяпа Андрія

Не працювала пічка, мерехтіло освітлення, а цифрове телебачення постійно втрачало сигнал. Після придбання стабілізатора Quant-7 обладнання працює нормально. Побажання для розробників – зробіть в меню перегляд статистики не тільки про максимальну напругу, але й мінімальну.

Відгук про трифазний стабілізатор напруги Quant-16,5 від Андрія

Відгук про стабілізатор напруги Quant-16,5 який змонтований в цеху по виготовленню металопрофілів. На об’єкті були збої устаткування по причині різких стрибків напруги. Після встановлення стабілізатора напруги на кожну фазу – нормальна робота виробничого обладнання відновилась.

Деталі у повному відеовідгуку.

Відгук про стабілізатор напруги Quant-5,5 від Федорко Остапа

Придбали інверторний стабілізатор напруги для лікарні швидкої допомоги у м. Львів. Стабілізатор забезпечує стабільну роботу рентген-апарату для проведення нейрохірургічних операцій на хребті (вартість близько 3 млн грн). Детальна інформація про обладнання, яке споживає напругу через стабілізатор, наведена у повному відеовідгуку.

Відгук про інверторний стабілізатор напруги Quant-11 від Шароградського Олексія, м. Вінниця

Навантаження на мережу в холодний період велике, періодично напруга в моєму будинку падає до 195-200 В. Зупинився на інверторному стабілізаторі Quant-11, так як інверторна технологія стабілізує напругу та захищає обладнання набагато якісніше. Quant-11 підключив таким чином, щоб була можливість використовувати його в квартирі, а за потреби переносити в гараж для використання з інверторним стабілізатором, компресором тощо. Стабілізатор Quant-11 ідеально працює з інверторним зварювальним апаратом, що продемонстровано у повному відеовідгуку: https://youtu.be/OXjU6zAg4_8

Відгук про інверторний стабілізатор напруги Quant-7 від Уляни, Neolaser, м.Львів

Ми придбали дану модель інверторного стабілізатора напруги Квант на 7 кіловат для нашого центру лазерної епіляції Neolaser. Ми працюємо у Львові на вулиці Скельній 3/2, це є стара частина міста де традиційно погана напруга а також спостерігаються часті її стрибки бо поруч проходить тролейбусний маршрут. Збивалась програма на медичному обладнанні Medicalaser і часто горіли лампочки в приміщенні. Квант 7 купили весною 2020 року. Дуже задоволенні покупкою тому і погодились надати ще й відеовідгук компанії Квант: https://youtu.be/t9jnfmfw22o

Відгук про трифазний стабілізатор напруги Quant-42 від ТОВ “АЛЬТЕН ІНВЕСТ”

Виготовлення енергоефективних вікон на ТОВ “АЛЬТЕН ІНВЕСТ” за технологією компанії LEITZ здійснюється на станку PRO-MASTER 7225 (споживана потужність 22 КВт, пікове навантаження до 42 КВт). Оскільки для безпомилкової роботи силових електронних частин потрібно якісне електроживлення, то з цією метою ми придбали трифазний стабілізатор напруги Quant-42. До установки стабілізатора часто спостерігались просадки по напрузі, тому станок PRO-MASTER 7225 переходив в режим захисту. Після установки трифазного стабілізатора Quant-42 спостерігаємо постійну стабільну напругу, а станок не переходить в режим захисту, обладнання працює стабільно.

Перегляньте повний відеовідгук за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Xxzqs7t68TQ

Відгук про стабілізатор напруги Quant-11 від Сергія Новодворського

Придбав інверторний стабілізатор, оскільки в моєму селі немає стабільної напруги в мережі (перепади від 160 до 240 В). Частина техніки вийшла з ладу, проте тепер завдяки стабілізатору Quant проблема вирішена – я не переймаюсь за роботу глибинного насосу, морозильної камери та холодильника, посудомийної машини та духової печі, пралки. Сумарне навантаження в моєму домі – 17 КВт, проте одночасно моя побутова техніка не вмикається, тому я обрав модель на 11 КВт.
Оскільки я поціновувач якісної музики, яку прослуховую на HI-FI обладнанні, то саме інверторний стабілізатор може забезпечити рівномірну напругу 220 В.

Прошу також переглянути мій повний відгук в відеоформаті за ось цим посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=wHfBaBlvZ7E

Відгук про стабілізатор напруги Quant-14 від Світущак Романа

Використовую цей стабілізатор напруги виключно для нормалізації зарядного струму для електроавтомобіля Tesla Model S 90D. До будинку приведено три фази, одну з яких я виділив для зарядної станції перед якою і стоїть Quant-14. Спочатку в мене була модель Quant-11. Оскільки, у вечірній час вхідна напруга просідає до 160 В, я обміняв з доплатою на Quant-14. Тепер все працює чудово.

Прошу також переглянути мій повний відгук в відеоформаті за ось цим посиланням: https://youtu.be/OXu8QT9LvQY

Відгук про стабілізатор напруги Quant-5.5 від ПП “Патар”, м. Рівне

Наше ливарне підприємство придбало модель Квант на 5.5кВт для лабораторії в якій знаходиться прилад для спектрального аналізу чавуну. Оскільки це високоточний повірений прилад, то нам був потрібний стабілізатор що видає надзвичайно точну напругу на виході.

Використовуємо стабілізатор вже пів року. За проханням виробника, зняли відео про його роботу: https://youtu.be/nj0pwnFPB-U

Відгук про стабілізатор напруги Quant-9 від Пацули Юрія

Придбав цю модель стабілізатора весною 2020 року. Звісно що сумнівався брати чи не брати, проте часті збої в роботі пральної машини та холодильника мене вже просто “дістали”. Крім того, я мешкаю поза межами містами та маю власну майстерню. Постійно користуюсь дрелькою, болгаркою, шліфмашинкою, зварювальним апаратом – що додатково просаджує електромережу. Тому домашній побутовій техніці було не солодко. Детальніше запрошу переглянути мій відеовідгук за ось цим посиланням: https://youtu.be/YKyH54TyjVE

Відгук про стабілізатор напруги Quant-5.5 від Федоренко Антона

Інверторний стабілізатор напруги Quant-5,5 змонтований в коридорі приватного будинку в м.Боярка, Київської обл. Стабілізатор був придбаний по причині завищеної вхідної напруги яка призводила до не коректної роботи побутової техніки, навіть до виходу її з ладу.

Відгук про стабілізатор напруги Quant-14 від Лозинського Руслана

Інверторний стабілізатор напруги Quant-14 змонтований на об’єкті в с.Зимна Вода, львівської області. Стабілізатор напруги захищає домашні прилади а також сприяє швидкій зарядці електромобіля Volkswagen e-Golf з розміром АКБ 24 кВтг.

Якщо Ви не в курсі, то інверторний стабілізатор напруги Quant це сучасний стабілізатор, який знищує стрибки вхідної напруги раніше, ніж, вони потраплять на вихід стабілізатора. Таки чином забезпечується 100% захист обладнання яке слід захистити.