Бренд «QUANT» спеціально створений для забезпечення потреби користувачів якісним електроживленням від мережі 220В в разі, коли енергопостачання не задовольняє їхні потреби в якості і безпеки електроживлення. Причиною створення цього бренду був високий попит на стабілізатори подвійного перетворення, на той час представлені лише модельним рядом «Еталон» бренду «VOLTER®».

Подвійне перетворення електроенергії – дуже старий і давно відомий принцип, що дозволяє отримати найкраще за якістю і безпеки електроживлення будь-яких навантажень, однак через різні технічні причини (габарити, вага, шум, висока ціна) – не був популярним для стабілізації напруги, а використовувався тільки в топових джерелах безперебійного живлення для особливо відповідальних застосувань. «Еталон» показав, що ці проблеми можна вирішити, і отримати «ідеальну розетку» в будинку можливо за прийнятну вартість і без побічних недоліків. Природно, що як кращий серед принципів стабілізації – інверторний стабілізатор призначався для високоцінового сегмента, або преміум-сегмента ринку, як через складність у виробництві, так і тому, що тільки преміумальному-сегменту ринку властиво вирішувати максимальне число проблем споживача, а по можливості – усі проблеми, якщо це технічно можливо.

Але вже в перші роки існування цього виробу стало ясно, що такі стабілізатори напруги купують не з престижних міркувань, а з бажання позбутися від проблем з поганою якістю електроенергії, що не вирішуються іншими подібними виробами. Для повної відповідності вимогам преміум-сегмента ринку, ці стабілізатори отримали спеціальний захист, який відрізняв їх високою безпекою для будь-яких навантажень в мережах будь-якої якості. Цей захист унікальний тим, що надійно і без зносу захищає від комутаційних перенапруг, аналогів йому практично немає, це розробка групи «Силовольт».

На перший план знову вийшло питання, яке колись вирішували розробники “Еталонів” – складність виробу, що обмежує його масовість виробництва. Черговий світовий технологічний прорив силової електроніки розв’язав завдання.

Так, виникла можливість виготовити нове покоління стабілізаторів подвійного перетворення в преміум-класі.

Для вирішення цієї задачі і був запущений проект «QUANT».

Проект «QUANT» запустили 24.05.2019 група розробників «Силовольт», які розробляли для «VOLTER®» проект модельного ряду «Еталон», а також кілька фірм-виробників, на постійній і контрактній основі.

Початком стало, звичайно, спільне вироблення ТЗ (технічного завдання) .ТЗ увібрало в себе все краще, можна сказати – всі мрії і сподівання народу про «ідеальну розетку в будинку» або в «ідеальному стабілізаторі». Приблизно за два роки розробники покращили потрібні параметри без втрати якості (в основному, завдяки новим рішенням), забезпечивши технологічність у виробництві, за рахунок більш досконалої конструкції, програмного забезпечення, скорочення ручної роботи. З урахуванням того, що і “Еталон” був результатом «війни за витрати» в порівнянні з дуже дорогим його «батьком» – ДБЖ подвійного перетворення – пряма економія на якості комплектуючих була неможлива, все вже було оптимізовано і так. Виробничі запаси теж було не можна чіпати – вони застава довговічності і надійності самого виробу.

Тому за фактом розробка стабілізаторів QUANT зроблена заново, від схемотехніки, алгоритмів і ПЗ, комплектації – до дизайну і конструктиву. І це дозволило, крім технологічності, отримати і покращення якості практично за всіма показниками, від якості стабілізації до захищеності навантаження і самого приладу.

Попутно зменшилися габарити і вага виробу. Користувачеві буде ще простіше розміщувати QUANT у себе в будинку, і це добре. Бо тепер можна буде надійно закріпити стабілізатор навіть на гіпсокартонній стіні (вдосконалений підвіс цього теж сприяє).

В стабілізаторах QUANT немає спрощень навіть у зовнішньому вигляді – корпус жорсткий, масивний (як для своїх міні-габаритів, звичайно), оригінальний дизайн, полімерне покриття «оксамит металіка». Загалом, не жертвували жодним з ознак «преміум-сегмента ринку».

Таким чином, в процесі подання захищених стабілізаторів подвійного перетворення для масового ринку ніяких позитивних властивостей цієї просунутої системи в жертву масовості принесено не було!

Перед покупкою ознайомтеся з договором оферти  та політикою конфіденційності нашої компанії.