Події

01 липня 2022. Семінар у Києві: Інноваційна розробка від Quant: поєднання трьох фаз в одну

Дата: 01 липня 2022, 17:00

Місце: Торгово Промислова Палата України, вул. Велика Житомирська, 33, зал Chamber Media, 1 поверх.

Програма заходу:
  • 17:00. Реєстрація учасників. Кава.
  • 17:30. Частина 1: Семінар по однофазних стабілізаторах Quant (технічні аспекти).
  • 18:00. Запитання-відповіді по однофазних стабілізаторах Quant.
  • 18:20. Перерва. Кава.
  • 18:40. Частина 2: Презентація Quant ABC.
  • 19:10. Запитання-відповіді по Quant ABC.
  • 19:40. Підведення підсумків семінару.
  • 20:00. Завершення семінару.

На семінарі ви дізнаєтесь про Quant ABC:

Модульна лінійка виробів Quant для забезпечення якісного і / або потужного електроживлення в складних умовах електропостачання приватних будинків, квартир або підприємств / виробництва / торгівлі, тобто всіх споживачів, що живляться від 220 / 230В і потребують поліпшення якості та / або усунення перебоїв в електроживленні.

Основний модуль Quant – стабілізатор повного подвійного перетворення з накопиченням енергії в проміжному блоці електролітичних конденсаторів, з можливістю роботи по входу від однієї, двох або трьох фаз з підсумовуванням потужності, споживаної по кожній фазі.

Додаткові модулі Quant забезпечують опціонально, за потребою – безперебійну роботу з використанням акумуляторів різної ємності і різного типу (в залежності від обраного по конкретній потребі типу модуля), і / або, при необхідності – роботу з сонячними панелями і / або вітрогенераторами.

Робота Quant з дизель / бензиновими генераторами забезпечується, при необхідності, основним базовим модулем стандартними засобами (АВР або ручна комутація). Модульна система забезпечує більшу гнучкість у виборі опцій, в функціоналі, завдяки концепції з відкритою шиною постійного струму 400В. Вихідна напруга основного базового модуля може бути як змінною (220 / 230В AC, 50/60 Гц), так і постійною (220В DC або інша напругу, за потребою). Постійна напруга необхідна для побудови якісних елітних систем надвисокої надійності і якості на світлодіодних світильниках.

 

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *