Дякую, що вирішили зареєструвати серійний номер стабілізатора напруги Quant.

Тут ми пропонуємо Вам поділитись інформацією про стабілізатор напруги і про подальше його використання. Ця інформація для нас дуже важлива з точки зору ще кращої якості технічного обслуговування і збільшення довговічності експлуатації нашої продукції.

За кожне заповнене поле ми нараховуємо певну кількість місяців які плюсуються і складають загальний термін «Додаткову гарантію» на придбаний Вами стабілізатор напруги. Таким чином, чим більше інформації Ви вкажете в інтерфейсі «Додаткова гарантія», тим довше буде її термін дії! Ви не зобов’язані заповнювати всі поля.

Зареєструвати серійний номер стабілізатора напруги потрібно не пізніше 5 років з моменту його підключення. Якщо ж Ви зареєстрували серійний номер в період до трьох місяців після підключення – отримуєте бонусом +3 місяці до «Додатковою гарантії».

На цій сторінці вся інформація розділена на три розділи:

  • Особиста інформація
  • Загальна інформація
  • Додаткова інформація

Особиста інформація: це розділ де Ви можете дати нам інформацію про себе і стабілізатор напруги.

Загальна інформація: це розділ де залишена Вами інформація буде відображатися на цьому сайті в розділі: Відгуки. Якщо Ви готові поділитися інформацією з нами, але при цьому не хочете, щоб вона відображалася на сайті – зніміть галочки.

Додаткова інформація: це розділ в якому заповнені поля допоможуть нам поліпшити взаємодію з нашими партнерами та поліпшити сервісну політику.

Термін початку дії Додаткової гарантії обчислюється з дня закінчення основного гарантійного терміну.

Кнопка «Роздрукувати Додаткову гарантію» буде доступна відразу після модерації.

Зніміть Відеовідгук про роботу свого стабілізатора і відправте на пошту: quant.ua.online@gmail.com.

Після розміщення модератором відео на нашому каналі, ми відправимо Вам посилання. Вставте посилання у відповідне поле – загальний строк Додатковою гарантії оновиться.

PS.1 Для того щоб Ви могли поділитись з глядачами враженнями про роботу стабілізатора – Відеовідгук потрібно знімати не раніше 1 місяця після покупки.

PS.2 Не важливо в якому магазині була куплена продукція Quant.

Заповнити додаткову гарантію