Блог-UA

Quant-108: трифазний стабілізатор напруги | монтаж в клубі Split

Дмитро технічний спеціаліст компанії Wellco, яка займається електромонтажем, демонструє процес підключення та роботу трифазного інверторного стабілізатора напруги Quant-108 у клубі Split, м. Львів.

З використанням стабілізаторів напруги Quant спеціалісти мають на меті виправити некоректну роботу обладнання у закладі.

Перелік обладнання:

  • – стабілізатор напруги Quant-18 – 6 шт (сумарна потужність 105,4 кВт);
  • – суматор потужності Quant.

Кожна фаза у закладі має потужність 35 кВт, а стабілізують фази по два стабілізатори напруги Quant-18, при цьому суматор потужності Quant синхронізує усі шість стабілізаторів та слідкує за коректною роботою усієї системи. У випадку відключення одного із стабілізаторів на певній фазі навантаження плавно перейде до іншого стабілізатора на цій фазі, проте коли потужності другого стабілізатора буде недостатньо, то він відключиться за критерієм перевантаження, а отже все трифазне живлення також відключиться з метою збереження цілісності системи та проведення технічними спеціалістами діагностичних робіт.

Використання інверторних стабілізаторів напруги у клубі Split, м. Львів повністю виправдане, оскільки у закладі відбувається багато культурних подій з використанням дорогої техніки, зокрема музичного обладнання та освітлення, а старий трансформаторний стабілізатор напруги вже не міг забезпечувати точне та якісне електропостачання.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *