Блог-UA, Технічні особливості

Стабілізатори напруги Quant: cтабілізатор як фільтр і захист

Стабилизаторы напряжения Quant / Стабілізатори напруги Quant

Ви п’єте воду з водопроводу? А коли вона йде іржава, з піском або мулом – смак не дратує? Думаю, для цього випадку більшість людей має фільтр для води і іноді додатко її кип’ятить перш ніж пити. Аналогічне ставлення до їжі – піднявши яблуко з землі, викопавши картоплю або моркву із землі (або придбавши в магазині), всі прагнуть помити, почистити, а тоді споживати.

Чому ж тоді люди, які піклуються про власне здоров’я, користуються електроенергією із загальної лінії? А дже в загальну лінію зварювальник може небезпечних імпульсів накидати, сильний вітер може випадково замкнути дроти, що некомфортно, але всі користуються! Здоров’я домашньої техніки – не хвилює? Вона за певних умов згоріти може чи навіть спалахнути. Може, немає можливості це виправити?

Бувають випадки коли користуватись побутовою технікою неможливо – напруга падає до 150-170 В. Або підвищення напруги таке, що освітлення горить і ніжні електронні прилади не витримують. Тоді купують стабілізатор, як правило старих моделей, тому що вони доступніші за ціною, як і все застаріле, але ефект користувач отримує. Для перфекціоністів, які бажають, щоб в їх домашніх розетках, позначених на плані будинку як «розетка 220В» – було насправді 220В. Для таких цілей є сучасні типи стабілізаторів: інверторні стабілізатори напруги.

Вони вже теж не нові (принцип їх роботи відомий вже 30 років), але вони актуальні, а принцип роботи ще не скоро застаріє, бо технологія вдосконалюється, модернізується, дає все кращу якість. Стабілізатори напруги такого типу характеризуються малими габаритами, малою вагою, тишиною в роботі, миттєвою реакцією на зміну вхідної напруги. Тому купуйте їх та насолоджуйтесь!

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *