Блог-UA, Технічні особливості

Стабілізатори напруги Quant: модульна конструкція покращує сервіс

Стабилизаторы напряжения Quant / Стабілізатори напруги Quant

Сервісне обслуговування стабілізаторів напруги Quant передбачає пряму заміну несправного приладу на новий апарат, щоб забезпечити швидкість отримання покупцем справного приладу і не обтяжувати сервіс тривалим пошуком причин несправності та її ремонтом.

Важливо, щоб найближчий авторизований дилер повинен забезпечи заміну стабілізатора для клієнта, а потім виробник поповнить запас сервісного центру, забравши несправний апарат. Модульна система стабілізаторів Quant дозволяє нам під час виробництва неодноразово перевіряти та тестувати кожну частину стабілізатора: спочатку контроль монтажу і збірки помодульно, робота кожного модуля, повний діагностика готового приладу. Зауважимо, що при такій організації виробництва дефекти після повного складання приладу практично відсутні (майже 100 приладів зі 100 проходять прогони, дрібні дефекти – один на кілька партій).

Стабілізатори напруги Quant характеризуються високою надійністю, а при модульному виконанні нам простіше зробити «швидку заміну» для клієнта, що зручно і приємно користувачеві та не обтяжує виробника зайвими витратами часу на пошук несправності приладу та її усунення.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *